top of page
  • Zdjęcie autoraWiktor Orzechowski

Pierwszy / pilotażowy odcinek rozmów o tym CO MA SENS...W podcaście rozmawiamy z młodymi osobami: Julią, Martyną i Bartoszem. Prezentujemy wstępnie ich sylwetki oraz pierwsze przemyślenia na temat pracy w projekcie "#LoudTenFest."


Na Spotify.com, dokładnie pod adresem https://on.soundcloud.com/tS9Kc właśnie opublikowaliśmy kompletny, świeży, wartki i ciekawy odcinek podcastu. Atmosfera spotkania to swobodna rozmowa i nie ukrywamy, że dobrze się bawiliśmy. Odcinek nazwaliśmy pilotażowym, dlatego, że przy okazji spotkania kreatywnego, zupełnie offline, udało się nam spontanicznie zarejestrować pierwsze przemyślenia z naszej pracy. W ten sposób stworzyliśmy także okazję by zaprosić do naszego dzieła naszych widzów, słuchaczy oraz uczestników warsztatu "SENS na STO" i tancerzy szkoły Loud Street Dance #


loudstreetdance. Możliwe że już teraz okaże się nasza rozmowa ciekawą.

Zamierzamy w ramach #LTF realizować rozmowy na tematy konkretnych wartości definiowanych z perspektywy młodych osób. Będziemy publikować je miedzy innymi za pośrednictwem bloga. Po więcej zapraszamy już niedługo:)


Zespół LTF/Fundacja Life and Dance

Aleksandra i Wiktor Orzechowscy

13 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2 Post
bottom of page