top of page
Image by Aedrian

LOUD
TEEN
FEST.

loudteenfest.: Tekst
loudteenfest.: Info

LOUD
TEEN
FEST.

taniec.  dialog.  sens.

projekty koncepcyjne / warsztaty psychologiczne / coaching czyli osobisty trening rozwoju / warsztaty taneczne / warsztaty aktorskie / praca z kamerą / podcast / show

DEKALOG NASTOLATKA PLAKAT1_edited.jpg

PROGRAM SPEKTAKLU

PROGRAM SPEKTAKLU - BROSZURA

Zgodnie z zapowiedzią udostępniamy Państwu nasz krótki opis wszystkich prezentacji tanecznych w ramach "Sens na STO". Nie moglibyśmy zrobić tego ani chwili wcześniej... by nie psuć zabawy:)

loudteenfest.: Pliki
Image by Se Nuno

ZGŁOSZENIE DO PROJEKTU

chwilowo wstrzymane - właśnie pracujemy nad SPEKTAKLEM:D, ale wrócimy tu wkrótce!

Zgłoszenie - wydruk

W linku poniżej znajduje się plik FORMULARZA do pobrania i wydruku

Zgłoszenie - online

Jasne. Wypełnij krótki formularz dostępny pod linkiem poniżej:

Pytanie?

Skontaktuj się z nami bezpośrednio:
email: tacienaucho.podcast@gmail.com
tel. 888 939 877

Hi five!

Jesteś już na pokładzie LOUD TEEN FEST.? No to zbij pionę! i jeśli chcesz to wrzuć jakiś kontent albo koment na socjale;) Już wystartowaliśmy z kontem INSTA @loudteenfest i zaczyna się dziać!

loudteenfest.: Materiały i wskazówki

PROJEKT #LTF

Obecnie prowadzimy prace koncepcyjne nad projektem (rozmowy z młodzieżą, brainstorming, planowanie w czasie). Jednocześnie, już w tym momencie, wiemy co jest w nim dla nas ważne! To DIALOG!! 

Cały projekt jest o tym CO JEST WAŻNE!

My na pierwszym miejscu, i bardzo chcemy to podkreślić, stawiamy rozmowę. Ponieważ tam gdzie spotykają się ludzie, choćby dwoje, zawsze mierzymy się z zupełnie różnymi perspektywami. W zasadzie na każdą najdrobniejszą sprawę patrzymy przecież subiektywnie. Sztuką jest więc dialog, który zaprasza do wspólnej drogi. 

Naszą misją jest zaproszenie, do choćby krótkiego odcinka owe dwie perspektywy. Perspektywę ojca i perspektywę nastolatka. Może jeszcze nieco ogólniej: człowieka doświadczonego-dorosłego i człowieka młodego-dorosłego (czy dorastającego, wchodzącego w dorosłość, adolescenta:) W końcu wszyscy tam albo byliśmy albo będziemy. 

Idea jest prosta: rozmawiamy opowiadając o własnym punkcie widzenia

Wykonanie nieco bardziej skomplikowane, ponieważ zrobimy to za pomocą: tańca - w drugiej fazie projektu; spotkań z młodzieżą (mających charakter projektowy i warsztatowy) - w pierwszej części; podcastu czyli wywiadów do radio internetowego; vlog'a komentującego postępy prac; i w końcu show, które w kreatywnej formie zbierze i zaprezentuje wartości, którymi kierują się dziś młodzi ludzie.

Czy można #DEKALOG_NASTOLATKA określić, opowiedzieć w sposób ostateczny? Jednoznacznie i obiektywnie przedstawić kodeks, którym kieruje lub "powinien" kierować się młody człowiek w dzisiejszych czasach? NIE! i to jest clou! Meritum, sedno, najciekawsza i najważniejsza część, sens. SUBIEKTYWNOŚĆ;)

loudteenfest.: Tekst
Image by Joe Woods

z czasem bedą się na niniejszej stronie pojawiały kolejne sekcje opisujące projekt... na razie zapraszamy na: instagram@loudteenfest

pozdrawiam
Wiktor  - opiekun projektu

loudteenfest.: Cytat
bottom of page